Wtorek, 25 styczeń. Imieniny Pawła i Miłosza.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

 

 

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy dzieci i młodzież posiadająca orzeczenie o niepełnosprawności, uczęszczającą do placówek oświatowych Gmina Golina do udziału w zajęciach rehabilitacyjno-ruchowych realizowanych w ramach projektu dofinansowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Modułu IV programu „Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi”. Osobom zgłosoznym   do udziału w zajęciach mogą towarzyszyć rodzice, rodzeństwo a także  koledzy i koleżanki z klasy. Liczy się wspólna integracja podczas zaproponowanych aktywnościach.

Zajęcia będą odbywać się grupowo (ok. 10 osób) w miłej, przyjaznej atmosferze w salach rehabilitacyjnych w Dziennego Domu Senior+, Plac Kazimierza Wielkiego 8, 62- 590 Golina. Osobom zaintere
Poprowadzi je wykwalifikowany rehabilitant z ogromnym doświadczeniem pracy z dziećmi. Proponowane zajęcia mają wymiar dobrej zabawy połączonej z rehabilitacją.

Terminy zajęć:


- 29 listopada 2021 r. - godz. 16.30 (I grupa), godz. 17.30 (II grupa)
- 7 grudnia 2021 r. - godz. 16.30 (I grupa), godz. 17.30 (II grupa)
- 13 grudnia 2021 r. - godz. 16.30 (I grupa), godz. 17.30 (II grupa).

Rodziców, którzy zapiszą i przywiozą dziecko na zajęcia poprosimy o przywiezienie kserokopii orzeczenia o niepełnosprawności swojego dziecka.
Zajęcia będą odbywać się w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wytycznych epidemiologicznych.
Zapisy prowadzi Pani Aneta Janiak, tel. kontaktowy 602 215 969, e-mail: domseniora@golina.pl