Piątek, 07 sierpień. Imieniny Doroty i Kajetana.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Sposób pierwszy:

Po przyjściu do Wydziału Komunikacji należy pobrać bilet do wybranej przez siebie kolejki (sprawy) z biletomatu umieszczonego w holu przy wejściu głównym. Ekran dotykowy jest intuicyjny i zawiera szczegółowe informacje, jakie sprawy będą załatwione w danej kolejce. Po otrzymaniu biletu wystarczy poczekać na głosowe wezwanie do odpowiedniego stanowiska obsługi. Aktualną liczbę osób oczekujących można obserwować na głównym ekranie na korytarzu.

UWAGA: obowiązuje zasada jeden bilet = jedna sprawa.

Sposób drugi:

Wizytę można zarezerwować do wybranej przez siebie kolejki poprzez aplikację na stronie www.powiat.konin.pl lub
www.bip.powiat.konin.pl. Po rezerwacji drukujemy e-maila lub zapisujemy kod, który później należy wpisać w biletomacie.

Następnie po przybyciu do urzędu, kilka minut przed umówioną godziną, należy potwierdzić wizytę w biletomacie umieszczonym przy głównym wejściu do budynku, wprowadzając kod cyfrowy rezerwacji internetowej. Drukuje się bilet do wybranej kolejki i oczekuje na swoją kolejność. Należy pamiętać, że umówiona wizyta na konkretną godzinę jest przybliżoną godziną obsługi. Spóźnienie lub niepotwierdzenie umówionej wizyty oznacza rezygnację z wizyty. W celu rezerwacji wizyty w Wydziale należy wejść na stronę: www.bezkolejki.eu/spkonin.

Drogi kliencie, prosimy pamiętać, że:

  • Nie można się zarejestrować na bieżący dzień.
  • Rezerwując kolejkę, mamy do wyboru tylko godziny jeszcze przez nikogo niezarezerwowane.
  • Zamówiony, ale niewydrukowany do zadeklarowanego czasu bilet zostaje automatycznie anulowany.
  • W razie konieczności załatwienia kilku spraw z różnych grup (np. prawo jazdy i wydanie dowodu rejestracyjnego) należy zarezerwować osobne wizyty do odpowiedniej grupy spraw. Należy zwrócić uwagę, aby obie wizyty nie były rezerwowane na tą samą godzinę.