Skocz do zawartości
TEL: (63) 241-80-95EMAIL: golina@golina.pl
flaga polskiflaga angielskaDeklaracja dostępnościzmiana kontrastuWysoki kontrast-A+Rozmiar czcionki

Aktualności

Aktualności

2 stycznia 2023 roku rusza akcja usuwania azbestu

Aktualizacja
Z uwagi na bardzo dużą ilość wniosków w ramach tegorocznego naboru „Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu powiatu konińskiego”, która wpłynęła w ciągu pierwszych trzech dni informuję, iż dzień 5 stycznia 2023 r. jest ostatnim dniem przyjmowania wniosków o dofinansowanie ww. zadania w roku 2023. Wnioski złożone do tut. Starostwa po 5 stycznia 2023 r. nie będą rozpatrywane. O zachowaniu terminu złożenia wniosku decyduje data jego wpływu do kancelaria ogólnej Starostwa Powiatowego w Koninie lub na skrzynkę podawczą ePUAP.


Powiat Koniński w 2023 r. po raz siedemnasty, zamierza kontynuować proces eliminacji szkodliwych materiałów azbestowych z terenu powiatu. Od początku, celem „Programu usuwania azbestu…” jest pomoc osobom fizycznym posiadającym nieruchomość w powiecie konińskim w realizacji kosztownej wymiany płyt cementowo-azbestowych.

Nabór wniosków o udzielenie dofinansowania do usuwania wyrobów zawierających azbest będzie trwał od dnia 2 stycznia do 16 stycznia 2023 r. O zachowaniu terminu złożenia wniosku decyduje data jego wpływu do kancelaria ogólnej Starostwa Powiatowego w Koninie lub na skrzynkę podawczą ePUAP.

Formularz wniosku wraz z oświadczeniem jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Koninie.

Przedsięwzięcie pn. „Realizacja Programu usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu powiatu konińskiego w roku 2023” dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.
Logo Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska
Copyright © Gmina Golina.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WR consulting