Skocz do zawartości
TEL: (63) 241-80-95EMAIL: golina@golina.pl
flaga polskiflaga angielskaDeklaracja dostępnościzmiana kontrastuWysoki kontrast-A+Rozmiar czcionki

Aktualności

Aktualności

Droga do zatrudnieniu po węglu

Wielkopolski Ośrodek Ekonomii Społecznej prowadzony przez Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych jest jednym z dziesięciu partnerów projektu „Droga do zatrudnienia po węglu”. Projekt adresowany jest do pracowników GK ZE PAK, którzy już utracili pracę oraz tych, którzy są przewidziani do zwolnienia. Na wsparcie mogą również liczyć członkowie ich rodzin, z którymi prowadzą wspólne gospodarstwo domowe, a także osoby zatrudnione w firmach świadczących usługi na rzecz ZE PAK.
Nabór w projekcie jest ciągły, a udział w nim jest bezpłatny. Więcej informacji o naborze znajduje się na stronie: https://woes.pl/woes-energia/
 
WOES Energia oferuje dotacje na działalność gospodarczą, założenie przedsiębiorstwa społecznego i zatrudnienie w przedsiębiorstwie społecznym.
•    Środki w wysokości średnio 150 tysięcy zł na jedno miejsce pracy;
•    Wsparcie merytoryczne i finansowe, w tym bezzwrotne wsparcie pomostowe w wysokości 4 200,00 zł przez 12 miesięcy;
•    Subsydiowanie zatrudnienia;
•    Wsparcie rozwojowe – szkolenia, doradztwo z zakresu prawa, księgowości, marketingu i innych usług rozwojowych oraz coaching biznesowy;
•    Wyposażenie/doposażenie stanowiska pracy;
•    Opieka doradcy ds. zatrudnienia i specjalisty ds. reintegracji;
SNRSS posiada ponad 20 letnie doświadczenie w kreowaniu i rozwoju sektora spółdzielczego, przedsiębiorczego w Polsce.  
Więcej informacji na stronie: https://woes.pl/woes-energia/

*Projekt Podnoszenie i zmiana kwalifikacji oraz aktywizacja zawodowa pracowników Grupy Kapitałowej Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin zorientowana na utworzenie i utrzymanie miejsc pracy. „Droga do zatrudnienia po węglu.
Projekt jest realizowany przez Województwo Wielkopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu (partner wiodący), ZE PAK S.A. w Koninie, Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych DGA S.A. w Poznaniu, Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o, Jobs First Sp. z o.o. w Warszawie, Powiat Koniński – Powiatowy Urząd Pracy w Koninie, Powiat Turecki – Powiatowy Urząd Pracy w Turku, Powiat Kolski – Powiatowy Urząd Pracy w Kole, Powiat Słupecki – Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy.

Więcej informacji o Projekcie znajduje się na stronie: https://pracapoweglu.pl/
 
 
Droga do zatrudnieniu po węglu
Droga do zatrudnieniu po węglu
Droga do zatrudnieniu po węglu
Copyright © Gmina Golina.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WR consulting