Skocz do zawartości
TEL: (63) 241-80-95EMAIL: golina@golina.pl
flaga polskiflaga angielskaDeklaracja dostępnościzmiana kontrastuWysoki kontrast-A+Rozmiar czcionki

Aktualności

Aktualności

Spotkanie konsultacyjne ws. określenia obszaru zdegradowanego i rewitalizacji gminy Golina

Od 4 stycznia do 7 lutego br. trwają konsultacje społeczne dot.projektu uchwały Rady Miejskiej w Golinie w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Golina.
Konsultacje  prowadzone są w  następujących formach:
  1. Zbieranie uwag w postaci papierowej i elektronicznej na zamieszczonym w Biuletynie Informacji Publicznej formularzu. Uwagi na formularzu mogą być składane w Urzędzie Miejskim w Golinie, ul. Nowa 1, 62-590 Golina, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu oraz mogą być przesyłane na adres golina@golina.pl.
  2. Zbieranie uwag ustnych w Urzędzie Miejskim w Golinie, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu.
Konsultacjom społecznym podlegają:
  1. Projekt uchwały Rady Miejskiej w Golinie w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla gminy Golina.
  2. Załączniki do projektu uchwały, przedstawiające granice obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla gminy Golina.
W ramach konsultacji Burmistrz Goliny- Mirosław Durczyński zaprasza mieszkańców na spotkanie konsultacyjne dot. wynaczenia obszaru zdegradowanego i rewitalizacji gminy Golina, które odbędzie się 29 stycznia 2024 r. o ogodz. 14.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Golinie.


 
Copyright © Gmina Golina.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WR consulting