TEL: (63) 241-80-95EMAIL: golina@golina.pl
flaga polskiflaga angielskaDeklaracja dostępnościzmiana kontrastuWysoki kontrast-A+Rozmiar czcionki

Aktualności

Aktualności

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza z zaszczytnym celem

W dniu 3 grudnia 2023 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrano Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Goliny, z którego dochód w postaci wpłat uczestników został przekazany na rehabilitację i leczenie 4-letniego mieszkańca naszej gminy Nikodema Czajkę. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z powiatu konińskiego i okolic. Pierwsze miejsce zajęła drużyna PSY z HURTU, II miejsce przypadło w udziale  FC PRINGERSOM, zaś na III miejscu stanęli EMERYCI z Konina, a tuż za podium uplasowali się zawodnicy z WARTY KRAMSK.  Najlepszym bramkarzem okazał się Jordan Bilski, strzelcem Eliasz Walaszczyk, natomiast zawodnikiem Klaudiusz Tomaszewski.
Wspaniała gra fair play zawodników przyciągnęła wielu kibiców. Dzięki serdeczności i hojności uczestników, osób biorących udział w wprowadzonych podczas turnieju licytacjach, udało się zgromadzić środki w kwocie blisko 4 700 zł, z czego 1000 zł przekazali pracownicy Urzędu Miejskiego w Golinie.
Rodzice chłopca nie kryli wzruszenia z ogromnego sukcesu tej inicjatywy. Przekazane pieniądze przeznaczą na zakup gorsetu zabezpieczającego i korygującego skoliozę oraz ortezę HKAFO.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tą akcję. Dziekujemy za Waszą grę i otwarte serca!