Skocz do zawartości
TEL: (63) 241-80-95EMAIL: golina@golina.pl
flaga polskiflaga angielskaDeklaracja dostępnościzmiana kontrastuWysoki kontrast-A+Rozmiar czcionki

Aktualności

Aktualności

Młodzieżowa Rada Miejska w Golinie wystartowała

W wyniku wyborów do MRM w Golinie na kadencję 2024 - 2026 wybranych zostało 15 radnych w wieku 14 - 17 lat przynależących do okręgów wyborczych szkół podstawowych Gminy Golina: Szkoła Podstawowa w Golinie: Natalia Tomczak,
Szkoła Podstawowa w Kawnicach: Zuzanna Nela Dominiak, Malwina Górska, Laura Kaczan, Maja Kopeć, Dagmara Lorenc, Igor Perliński, Dawid Podlesiński, Zuzanna Rybarczyk,
Szkoła Podstawowa w Przyjmie: Kaja Gołdych, Vanessa Masłowska, Natalia Zinkowska,
Szkoła Podstawowa w Radolinie: Dominik Czerniak, Dominika Grzesiak, Wiktoria Urbańska.

Na pierwszej sesji w piątek 14 czerwca 2024 r. w sali narad Urzędu Miejskiego w Golinie obecnych był 11 radnych MRM w Golinie. Do wyboru przewodniczącego MRM sesję prowadził Burmistrz Goliny Mirosław Durczyński, a młodzi przed przystąpieniem do wykonywania mandatu złożyli ślubowanie: „Ślubuję uroczyście obowiązki radnego Młodzieżowej Rady Miejskiej w Golinie sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie”.

Burmistrz Goliny Mirosław Durczyński z Przewodniczącą Rady Miejskiej w Golinie Urszulą Furmaniak wręczyli młodym radnym zaświadczenia wyboru do rady.

Podczas inauguracyjnej sesji radni wybrali prezydium MRM w Golinie. Przewodniczącym MRM została Malwina Górska, I Wiceprzewodniczącym MRM – Maja Kopeć, II Wiceprzewodniczącym MRM - Dominik Czerniak oraz Sekretarzem MRM – Dagmara Lorenc.
 
Copyright © Gmina Golina.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WR consulting