Skocz do zawartości
TEL: (63) 241-80-95EMAIL: golina@golina.pl
flaga polskiflaga angielskaDeklaracja dostępnościzmiana kontrastuWysoki kontrast-A+Rozmiar czcionki

Aktualności

Aktualności

Na ulicy Kolejowej w Golinie powstanie plac zabaw

W dniu 12 września 2023 r. w gościnnych progach Urzędu Gminy i Miasta w Rychwale Burmistrz Mirosław Durczyński i Pani Skarbnik Janina Adamczewska zawarli umowę z Wicemarszłakiem Województwa Wielkopolskiego Krzysztofem Grabowskim umowę dofinansowania na budowę placu zabaw wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Golinie przy ul. Kolejowej, służącego do rekreacji i integracji międzypokoleniowej.
Operacja będzie  realizowana w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego programem w zakresie rozwoju ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej/kulturalnej. 
Wicemarszałek Krzysztof Grabowski przekazał na ręce Burmistrza Goliny okolicznościowy czek na kwotę 42 632,00 zł, stanowiącą dofinansowanie operacji.
Umowa została podpisana w obecności dr Anny Majdy, kandydatki paktu senackiego z okręgu nr 93 oraz Mariusza Seńko zastępcę dyrektora  WORD w Koninie. Cieszymy się, że dzięki pozyskanemu wsparciu finansowemu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego możemy zrealizować kolejną inwestycję
Na ulicy Kolejowej w Golinie powstanie plac zabaw
Na ulicy Kolejowej w Golinie powstanie plac zabaw
Na ulicy Kolejowej w Golinie powstanie plac zabaw
Copyright © Gmina Golina.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WR consulting