Skocz do zawartości
TEL: (63) 241-80-95EMAIL: golina@golina.pl
flaga polskiflaga angielskaDeklaracja dostępnościzmiana kontrastuWysoki kontrast-A+Rozmiar czcionki

Aktualności

Aktualności

Odwiedziny u trojaczków z Przyjmy

Wiktora, Gabrysia i Nikola to nowe mieszkanki naszej Gminy, które przyszły na świat 5 stycznia 2023 r. Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Urodziły się w 31. tygodniu ciąży. Pierwsza była Wiktoria, która ważyła 1600g. Później Nikola – 1100g i Gabrysia – 1600g. I nie byłoby w tym nic niezwykłego,  gdyby nie fakt, że są to pierwsze TROJACZKI urodzone w Gminie Golina.

Narodziny każdego mieszkańca to dla nas szczególna radość, tym nie mniej Rodzicom Trojaczków należą się szczególne gratulacje połączone z życzeniami zdrowia, satysfakcji i radości płynącej w wychowywania potomstwa, ale przede wszystkim wyrazy wsparcia, o których zapewnił Burmistrz Goliny - Mirosław Durczyński podczas złożonej wspólnie z kierownikiem USC – Kingą Szykowną wizyty w domu rodzinnym.

Jeszcze przed przyjazdem dzieci do domu samorząd sprezentował łóżeczka, zakupione w "Meble Rybaccy" w Koninie. Właściciele salonu meblowego, gdy dowiedzieli się, że łóżeczka są dla trojaczków od razu zaproponowali spory rabat - za co serdecznie dziękujemy. Przedstawiciele Firmy TORGGLER ze Zgierza, z którą współpracuje dziadek dziewczynek, również przyjechali przywitać maleństwa. Przywieźli specjalny wózek w barwach firmy, który przyda się na rodzinne spacery. Wyprawką czytelniczą dla dzieci przywitała dzieci pracownica Biblioteki w Golinie/oddział Przyjma – Anna Nawrocka.

Rodzicom Katarzynie i Damianowi Szabelskim oraz starszej siostrze Zuzi gratulujemy, a Maleństwom życzymy przychylności całego świata.   
Odwiedziny u trojaczków z Przyjmy
Odwiedziny u trojaczków z Przyjmy
Odwiedziny u trojaczków z Przyjmy
Copyright © Gmina Golina.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WR consulting