Skocz do zawartości
TEL: (63) 241-80-95EMAIL: golina@golina.pl
flaga polskiflaga angielskaDeklaracja dostępnościzmiana kontrastuWysoki kontrast-A+Rozmiar czcionki

Aktualności

Aktualności

Od 2 stycznia 2024 r. Starostwo Powiatowe w Koninie przyjmuje wnioski o udzielenie dofinansowania do usuwania wyrobów zawierających azbest

Powiat Koniński w 2024 r. po raz osiemnasty, zamierza kontynuować proces eliminacji szkodliwych materiałów azbestowych z terenu powiatu.

Od początku, celem „Programu usuwania azbestu…” jest pomoc osobom fizycznym posiadającym nieruchomość w powiecie konińskim w realizacji kosztownej wymiany płyt cementowo-azbestowych.

Mieszkańcy powiatu konińskiego będą mieli możliwość składania wniosków o udzielenie dofinansowania do usuwania wyrobów zawierających azbest.

Formularz wniosku wraz z oświadczeniem jest dostępny w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Koninie w zakładce Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa dodatkowo formularz wniosku wraz z oświadczeniem jest dostępny w wersji papierowej w siedzibie Urzędu Miejskiego w Golinie, ul. Nowa 1, 62-590 Golina.


Termin naboru od dnia 2 stycznia do 5 stycznia 2024 r.

O zachowaniu terminu złożenia wniosku decyduje data jego wpływu do kancelarii ogólnej Starostwa Powiatowego w Koninie lub na skrzynkę podawczą ePUAP.

Informujemy, że o otrzymaniu dofinansowania decyduje kolejność zgłoszeń – do wyczerpania środków finansowych.


Druki do pobrania:

Wniosek (pdf)

Oświadczenie (pdf)

Copyright © Gmina Golina.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WR consulting