TEL: (63) 241-80-95EMAIL: golina@golina.pl
flaga polskiflaga angielskaDeklaracja dostępnościzmiana kontrastuWysoki kontrast-A+Rozmiar czcionki

Aktualności

Aktualności

Sukces zawodników z gminy Golina na zawodach samorządowców w Witkowie

18 lutego br. w Witkowie odbyły się XXIV Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w Tenisie Stołowym o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz VIII Memoriał im. Krzysztofa Szkudlarka. W zawodach udział wzięło 130 zawodników, z 30 gmin, którzy reprezentowali 12 powiatów z województwa wielkopolskiego.

W klasyfikacji końcowej powiat koniński zajął I miejsce, gmina Golina w klasyfikacji gmin zajęła V miejsce, a indywidualnie radna Urszula Furmaniak zajęła III miejsce w tenisie stołowym w kategorii kobiet.

W trakcie zawodów samorządowcy rywalizowali również w IX Otwartych Zawodach Strzeleckich z Karabinka Pneumatycznego dla Samorządowców o Puchar Hetmana Kurkowego Bractwa Strzeleckiego. Zwodnicy z gminy Golina, stanęli na podium trzy razy. W kategorii kobiet II miejsce zajęła Anna Paszek (zdobywając 43 punkty), w kategorii  mężczyzn III miejsce zajął Mirosław Durczyński (zdobywając 45 punktów), wyniki trzech najlepszych zawodników z drużyny dały drużynie z gminy Golina II miejsce (łączenie 130 punktów).

W zawodach naszą gminę reprezentowali: Burmistrz Mirosław Durczyński, Zastępca Burmistrza Anna Paszek oraz radni: Urszula Furmaniak, Mariusz Majewski, Janusz Mirek.