Skocz do zawartości
TEL: (63) 241-80-95EMAIL: golina@golina.pl
flaga polskiflaga angielskaDeklaracja dostępnościzmiana kontrastuWysoki kontrast-A+Rozmiar czcionki

Aktualności

Aktualności

Umowa na przebudowę Urzędu Miejskiego w Golinie podpisana


W dniu 14 marca 2023 r. Burmistrz Goliny Mirosław Durczyński podpisał umowę z Panem Andrzejem Kużmą, właścicielem Firmy Budowlanej Anbud ze Strzałkowa, która złożyła ofertę w postępowaniu przetargowym na wykonanie robót remontowo-budowlanych w ramach przedsięwzięcia grantowego pn.: Przebudowa siedziby Urzędu Miejskiego w Golinie - poprawa dostępności do usług publicznych świadczonych przez samorząd Gminy Golina dla osób ze szczególnymi potrzebami.
Przedsięzięcie jest realizowane jest w ramach  projektu „Dostępny samorząd - granty” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Gmina Golina pozyskała  dofinansowanie  w wysokości 220 tys. zł. 
Dostępność będzie realizowana w zakresie:
1. Architektonicznym: - przebudowa  podjazdu dla osób niepełnosprawnych, - poszerzenie otworów drzwiowych wraz z zakupem i montażem drzwi wewnętrznych , - dostosowanie wysokości i szerokości blatu do obsługi interesanta osób ze szczególnymi potrzebami, - przystosowanie podłoża pod powierzchnie antypoślizgowe oraz zakup i ułożenie powierzchni antypoślizgowej w ciągu komunikacyjnym (klatka schodowa: parter, I piętro, II piętro), - przebudowa sanitariatów, - wykonanie WC dla niepełnosprawnych na parterze budynku, - przygotowanie miejsca na parterze dostępnego dla osób ze szczególnymi potrzebami.
2. Cyfrowym: - utworzenie nowej strony BIP Gminy Golina i dostosowanie jej do wymogów WCAG 2.1.
3. Informacyjno-komunikacyjnym: - zakup i montaż 3 szt. tablic z informacją pisaną i piktograficzną.
https://www.golina.pl/media/file/95_pl_plakat-1.pdf
Umowa na przebudowę Urzędu Miejskiego w Golinie podpisana
Umowa na przebudowę Urzędu Miejskiego w Golinie podpisana
Umowa na przebudowę Urzędu Miejskiego w Golinie podpisana
Copyright © Gmina Golina.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WR consulting