Skocz do zawartości
TEL: (63) 241-80-95EMAIL: golina@golina.pl
flaga polskiflaga angielskaDeklaracja dostępnościzmiana kontrastuWysoki kontrast-A+Rozmiar czcionki

Aktualności

Aktualności

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 31.

W Golinie również wiele się działo.

Blisko 46 wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej im. J. Słowackiego w Golinie i Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej – Curie w Przyjmie,  wyszło na ulice naszego miasta, by kwestować na pozyskanie środków na leczenie sepsy.
O godzinie 16:00 w siedzibie Domu Kultury rozpoczął się 31. Finał.
Jako pierwsze zaprezentowały się dzieci z placówek oświatowych: ze Szkoły Podstawowej w Golinie oraz ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Radolinie oraz dzieci i młodzieży z Gminy Golina. Publiczność, będąc pod wrażeniem zaangażowania artystów, nagrodziła ich występy brawami. Ponadto na scenie zaprezentował się lokalny chór „Vokaliza” pod kierunkiem Sławomira Kaliszewskiego. O godz. 18:30 przed Cal-em Ochotnicza Straż Pożarna w Golinie przeprowadziła pokaz ratownictwa.
Podczas finałowej licytacji atrakcyjnych gadżetów przekazanych na szczytny cel przez golińskich mieszkańców a także przedsiębiorców. Można było zdobyć m.in. złote serduszko. talon na wywiercenie studni, lot zapoznawczy samolotem, gadżety WOŚP, zestawy słodyczy, obrazy olejne, książki, rękodzieło, karnety na zabiegi pielęgnacyjne w miejscowych salonach oraz wiele innych cennych rzeczy. Dochód z licytacji wyniósł 5862,50 zł.

Dzięki hojności wszystkich ludzi dobrego serca sztab w Golinie zebrał 28 777,22 zł oraz 78,91 euro.
Dziękujemy tym, którzy wsparli naszą akcję i zapraszamy za rok. SIE MA!
31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
31. Finał WOŚP
Copyright © Gmina Golina.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: WR consulting